השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אודות

מתמודדים עם בעיית התמכרות? מתמודדים עם בן משפחה מכור? מחפשים ליצר שינוי בחיים? יש לכם בן או בת בגיל ההתמרדות ואתם חוששים שהם נוגעים בסמים או מגזימים עם אלכוהול? מחפשים מענה הכוונה וייעוץ? הגעתם לכתובת הנכונה.

ב – MY GROUP תמצאו תשובות הכוונה ואוזן קשבת לבעיות שלכם או של מי מיקירכם.

צוות המרכז עובד בתחום השיקום והגמילה למעלה מ-15 שנים וכולל צוות מיומן ומקצועי אשר ימצא עבורכם את מסגרת הטיפול והשיקום הנכונים והמדויקים ביותר.

חברתנו מתמחה בייעוץ,ליווי,טיפול ושיקום בתחום ההתמכרויות ומשברי חיים.

תחומי עיסוק ושירותים הניתנים במרכז הינם:

  • ליווי משפחות של מתמכרים ונוער בסיכון התערבות והגעה עד הבית במקרי הצורך.
  • טיפול משפחתי ואו זוגי לשיקום היחסים
  • קבוצות/שיחות תמיכה למשפחות המכורים.
  • קבוצות תמיכה וליווי אישי למתמכרים.
  • טיפול ושיחות פרטניות להובלת שינויים משמעותיים
  • אימון אישי להצלחה הגשמה עצמית ומימוש הפוטנציאל הנסתר
  • טיפול קבוצתי ופרטני בשיטת 12 הצעדים
  • טיפול ייחודי בשיטת הNLP כפלטפורמה ליצירת שינוי בתודעה
  • ליווי מכורים למרכזי גמילה וטיפול בהתאם לאופיים גילם וסוג ההתמכרות.
  • הרצאה מרתקת וסוחפת על סיפור אישי של איש אחד ששינה את חייו מקצה לקצה, על המצוקות הקשיים והמשברים שעמדו כחוצץ ועל הדרך החוצה לנתיב חדש של שינוי וצמיחה.

היחידה לטיפול בהתמכרויות

ניסיון וותק

אחוזי הצלחה גבוהים

ליווי לאורך התהליך יחס אישי ואנושי

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

מה אומרים עלינו

אני מכיר את מתי קרוב לעשור עוד שהוא היה מדריך שלי בקהילה, מתי איש אמיץ עם המון כריזמה וידע. יודע להסתכל על אנשים בגובה העיניים איש של דרך וכבוד. לא אשכח את הניעורים והתייחסויות שלו כל מילה שלו מרעידה את הגוף והנשמה. איש עם לב רחב וניסיון עצום!!
שחר
שחר
אני מכירה את מתי מהתקופה שהוא היה מדריך בקהילת הנוער שהייתי בה,הטיפול בקהילה ארוך וקשה, מתי היה עבורי דמות להערצה ודוגמא, אישית עם הרבה כבוד ומשמעת עצמית אם יש משהו שאני לוקחת מהמפגש עם מתי זה לא לוותר אף פעם גם כשקשה ולא נח.
קרין
קרין
אני הכרתי את מתי לפני כארבע שנים,הוא היה רכז טיפולי במסגרת שעברתי בה טיפול,כשמתי היה נכנס בדלת כולם הרגישו את הנוכחות והדומיננטיות שלו,שינוי ללא פשרות,מנהיג אמיתי עם יכולות יוצאות דופן. אני איש עסקים מאזור הדרום שכל חיי ועסקי נהרסו בעקבות השימוש שלי, במסגרת שהייתי עברתי תהליך ארוך וקשה, למדתי להחזיר לעצמי את השפיות לחיים ומתי היה חלק ניכר מהתהליך שלי, במשך שנתיים מתום הטיפול נפגשתי עם מתי על בסיס שבועי על מנת לתחזק את ההחלמה והשינוי שלי. אני מודה לו מאוד!!
יוסף
יוסף
את מתי פגשתי בהתערבות עד לבית. ערב אחד לפני שנתיים הורי התקשרו אלי ואמרו לי בוא לבית אנחנו רוצים לדבר איתך. כשהגעתי לבית בסלון ישבו רוב בני המשפחה חברים וחברים לעבודה וביניהם ישב מתי על הכורסא בסלון נינוח מחוייך ואומר בוא שב אל תיבהל. בשבילי, זו הייתה פצצה לפנים,מתי שאל אותי אתה יודע מדוע כולם כאן אמרתי לו אני מנחש.... ומשם אני נקי היום קרוב לשנתיים. בשיחה הזאת מתי עזר לי להבין את המצב שלי ומה הוא ממליץ לי לעשות ומאיפה להתחיל את השינוי. אני מודה למתי מאוד על העזרה וההכוונה!!
רון
רון

מתי עבד אצלנו בקהילה קרוב לארבע שנים, התכונות הבולטות של מתי כושר מנהיגות יכולת לסחוף אחריו מטופלים ואנשי צוות, נחרץ מאוד בדרכו. בעל יכולת להובלת שינויים קבוצתיים ופרטניים איש נח ונעים. יכולת גבוהה בעבודה עם צוות רב מקצועי רוכש אמון במהירות מירבית בקרב מטופלים. דמות עם השפעה חיובית על אנשים. תמיד תרם מעצמו מעל ומעבר למצופה , יישם בעצמו את מה שדרש ממטופלים וזה מצרך נדיר בימינו. מודל לחיקוי לרבים.

נלה- עו''ס בעלת תואר שני מעל עשרים שנה בתחום ההתמכרויות מנהלת טיפול במרכז גמילה וטיפול

עבדתי עם מתי קרוב ל-3 שנים במסגרת פרטית במרכז הארץ. מהיכרותי עם מתי, אוכל להעיד כי הוא איש של דרך ועשייה מבורכת, בעל מידות טובות והגון .איש מקצוע בתחומו משכמו ומעלה ,עבדתי ועודני עובדת למעלה מעשרים שנים במסגרות ופגשתי לא מעט מדריכים רכזים ומנהלים ואני יכולה לומר כי מתי הוא אנושי מאוד יודע לרדת לרזולוציות הקטנות ביותר בהבנת המקרה שעומד לפניו איש עם הרבה ניסיון מעשי בשטח עזר ושיקם מכורים רבים ברחבי המדינה מכל המגזרים והמינים. יש לו הרבה מה לתת בתחום הטיפול והשיקום בקרב מכורים.

איציק – מנהל קהילה טיפולית
איציק – מנהל קהילה טיפולית

מתי קיבל אותי לעבודה עם מכורים, היו לי חששות רבות איך אסתדר פחדתי להיכשל. מתי ליווה אותי יד ביד כמו אבא כמו מורה דרך ,לימד אותי את רזי המקצוע איך לגשת לאנשים איך להיות אסרטיבי ותקיף ומצד שני להכיל אנשים מורכבים, איך להתמודד במצבי קיצון, בתחום ההדרכה יש המון מצבים מורכבים צריך ניסיון רב בכדי להתמודד נכון כך שיועיל לכל הצדדים גם לשמור עלי כמדריך גם לומר למטופל את המילה התקיפה במקום וגם להעביר מסר לשאר המטופלים. כיום יש עשרות מדריכים אך ברמה של מתי קשה למצוא. זו ליגה אחרת לגמרי יש לו מיומנות וכישורים שהאל בירך אותו, להיות קשוח ובאותו מידה להיות אהוד ואהוב על כולם זו אומנות שלא לכולם יש אותה. מוקיר תודה לאיש הזה

משה – מדריך חברתי
משה – מדריך חברתי