השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אשפוזית גמילה מסמים

בזכות השהות בתוך אשפוזית גמילה מסמים, ניתן יהיה לקבל מענה מקיף ומקצועי; ליווי, טיפול וייעוץ של צוות המומחים. אין ספק, ההתמכרות לסמים היא אחת מההתמכרויות הקשות והמורכבות ביותר. בין אם מדובר בסמים קלים או קשים, מדובר במדרון חלקלק בסופו המכור מפתח תלות הרסנית בגורמים חיצוניים לצורך תחושת השליטה והשלווה. מנסים להפחית את השימוש בסמים ואינכם מצליחים? מרגישים עצבות, ריקנות או דיכאון כאשר אינכם משתמשים בסמים? כדי לשבור את מעגל הקסמים ההרסני, מוזמנים לפנות אל מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP. וזאת, מתוך מטרה להוביל לשינוי, לאבחן ולכוון למקומות הרלוונטיים עבורכם.

לפנות אל אשפוזית גמילה מסמים

הנסיבות המובילות אותנו להתמכרות לסמים הן מגוונות; תנאים תורשתיים, חברתיים ואחרים היוצרים דפוס התנהגות הרסני – עבורנו ועבור קרובי משפחתנו כאחד. אכן, בהתחלה המכורים חווים תחושת ריגוש וסיפוק מהשימוש בסמים. בין אם הם קלים או קשים, הסמים יוצרים מעין תחושת "היי" – אך היא רגעית בלבד. במהרה, וככל שתדירות השימוש הולכת וגוברת, כך גדלה גם הכמות של החומרים האסורים ועמם ההשלכות הנפשיות והפיזיות על המשתמשים.

בשלב זה או אחר, לא ניתן להכחיש יותר את המציאות: ההתמכרות לסמים יוצרת דפוסי פעילות מרעילים – כאשר על המכור להכיר במצבו, ולבקש עזרה מקצועית. האם בתקופה האחרונה אתם צורכים יותר ויותר סמים? האם אתם חשים עצבנות יתר, אי שקט או מחשבות טורדניות כאשר אתם מנסים להפסיק בשימוש? אין ספק, כאשר ההשלכות של הסמים משפיעות על מצבכם הנפשי והפיזי, זהו השלב המומלץ לפנות אל אשפוזית גמילה מסמים.

אל האשפוזית ניתן להגיע במגוון דרכים. בין אם המכור או בני משפחתו פונים אל המחלקה לשירותים חברתיים, המכור פונה ישירות אל האשפוזית או שמא מדובר בהפניה מהמסגרות הרפואיות – במסגרת השהות יינתנו שירותים מקצועיים למטופל שיסייעו לו בגמילה מההתמכרות ובשיקום.

 

אשפוזית גמילה מסמים – להכיר בבעיה ולבקש עזרה

השלב הראשון לעבר החלמה עובר במודעות לבעיה; ההכרה כי מדובר בהתמכרות, וכי היא יוצרת דפוס פעולה וחשיבה בעייתיים. כמו כן, השלב הבא כולל פניה אל מרכז סיוע בגמילה MY GROUP.

אשפוזית גמילה מסמים

מרכז גמילה מסמים

האתגרים הכי קשים שאפשר להתמודד איתם בחיים, הם אתגרים שמגיעים מתוכנו. ולכן במידה בלתי מבוטלת האנשים שמתמודדים עם בעיות התמכרות לסמים, הם אנשים שצריכים להשקיע משאבים אישיים רבים, בכדי לשמור על אורח חיים בריא לאורך תקופה – כאשר לעיתים רבות הם מתמודדים עם קשיים גם שנים לאחר טיפולי הגמילה הרשמיים. ולכן, תמיד עומדת על הפרק האפשרות לחזר ולקבל טיפול אשפוזית גמילה מסמים, כאשר נופלים לאפיזודות נוספות וצריך להבין מהי המשמעות של התהליך, בראייה לטווח הארוך. זוהי המשימה לאנשי הצוות המקצועיים של מרכז הגמילה MY GROUP, שמלווים מכורים ומשפחות של מכורים, בתהליכי גמילה מסמים קלים ומאלכוהול במשך שנים ארוכות.

 

גמילה מקצועית עוברים רק בתוך אשפוזית גמילה מסמים

היכולות המקצועיות של צוות אשפוזית גמילה מסמים, הן על פי רוב כלי העבודה החזק ביותר שעומד לרשותכם במקרה בו אתם או אחד מבני המשפחה היקרים שלכם מתמודד עם קשיי גמילה. בין שעברתם פעם תהליך גמילה רשמי ובין שלא, תהליך העבודה של צוות האשפוזית מבוסס על כמה וכמה שלבי עבודה משתנים. אי אפשר לקבוע מראש מה יהיו הצרכים המקצועיים והאישיים של החולה, כדי להגדיר את שלבי העבודה השונים. ולכן רק לאחר בדיקה מעמיקה של רופאים ואנשי צוות במכון הגמילה, ניתן להתחיל לבנות את תוכנית העבודה לטווח הארוך ולאפשר הבנה של האתגרים מולם עומד המטופל. ככל שהמצב מורכב יותר, כך הצורך בהליכי גמילה מקצועיים אפקטיביים יותר הולך וגדל. ועל כן, אי אפשר לוותר על קבלת הטיפול המקצועי הכי טוב והכי מקצועי שניתן למצוא, במיוחד למקרים בהם המצב הרפואי של המטופל הוא חמור הרבה יותר מהמצב הנפשי וצריך לקבל טיפול מקצועי ויפה שעה אחת קודם. אפילו באמצע הלילה או ללא התראה מוקדמת, מקרים דחופים צריכים להגיע להשגחה רפואית, וזהו התפקיד המדויק של אנשי אשפוזית גמילה מסמים, שעושים יום וליל לטובת המטופלים הסובלים מבעיות התמכרות קשות.

 

אחריות מקצועית וליווי אישי – MY GROUP

אם חשוב לכם להביא את החיים שלכם או של בן המשפחה שלכם לאיזון מיטבי, עליכם קודם כל לחשוב על ההווה – ולטפל בבעיות הכי דחופות. ובדיוק לשם כך ניתן לפנות לעזרת הצוות המקצועי של מוסד הגמילה MY GROUP. מתוך שנות ניסיון רבות במקצוע, אנו מסוגלים למצוא את הפתרונות המתאימים לכל מצב רפואי, ולסייע בהליך השיקומי.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

טיפול בהתמכרות לסמים

טיפול בהתמכרות לסמים – גורמים להצלחה אם במשך שנים ארוכות, אנשים שהתמודדו עם בעיות התמכרות לסמים נחשבו אנשים שלא הצליחו…

מכון גמילה מהימורים

מכון גמילה מהימורים: להחזיר את אורח החיים לנתיב הנכון נסיבות החיים מובילות רבים מאתנו לתחושת תסכול, חרדה ובמקרים רבים אף…

גמילה מסמים קשים

גמילה מסמים קשים הינו תהליך מורכב. בנקודה זאת כבר אין להאשים את האדם המכור, לבטל את האגו ולהבין שגורם חיצוני…

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…