השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

אשפוזית גמילה מסמים

בזכות השהות בתוך אשפוזית גמילה מסמים, ניתן יהיה לקבל מענה מקיף ומקצועי; ליווי, טיפול וייעוץ של צוות המומחים. אין ספק, ההתמכרות לסמים היא אחת מההתמכרויות הקשות והמורכבות ביותר. בין אם מדובר בסמים קלים או קשים, מדובר במדרון חלקלק בסופו המכור מפתח תלות הרסנית בגורמים חיצוניים לצורך תחושת השליטה והשלווה. מנסים להפחית את השימוש בסמים ואינכם מצליחים? מרגישים עצבות, ריקנות או דיכאון כאשר אינכם משתמשים בסמים? כדי לשבור את מעגל הקסמים ההרסני, מוזמנים לפנות אל מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP. וזאת, מתוך מטרה להוביל לשינוי, לאבחן ולכוון למקומות הרלוונטיים עבורכם.

לפנות אל אשפוזית גמילה מסמים

הנסיבות המובילות אותנו להתמכרות לסמים הן מגוונות; תנאים תורשתיים, חברתיים ואחרים היוצרים דפוס התנהגות הרסני – עבורנו ועבור קרובי משפחתנו כאחד. אכן, בהתחלה המכורים חווים תחושת ריגוש וסיפוק מהשימוש בסמים. בין אם הם קלים או קשים, הסמים יוצרים מעין תחושת "היי" – אך היא רגעית בלבד. במהרה, וככל שתדירות השימוש הולכת וגוברת, כך גדלה גם הכמות של החומרים האסורים ועמם ההשלכות הנפשיות והפיזיות על המשתמשים.

בשלב זה או אחר, לא ניתן להכחיש יותר את המציאות: ההתמכרות לסמים יוצרת דפוסי פעילות מרעילים – כאשר על המכור להכיר במצבו, ולבקש עזרה מקצועית. האם בתקופה האחרונה אתם צורכים יותר ויותר סמים? האם אתם חשים עצבנות יתר, אי שקט או מחשבות טורדניות כאשר אתם מנסים להפסיק בשימוש? אין ספק, כאשר ההשלכות של הסמים משפיעות על מצבכם הנפשי והפיזי, זהו השלב המומלץ לפנות אל אשפוזית גמילה מסמים.

אל האשפוזית ניתן להגיע במגוון דרכים. בין אם המכור או בני משפחתו פונים אל המחלקה לשירותים חברתיים, המכור פונה ישירות אל האשפוזית או שמא מדובר בהפניה מהמסגרות הרפואיות – במסגרת השהות יינתנו שירותים מקצועיים למטופל שיסייעו לו בגמילה מההתמכרות ובשיקום.

אשפוזית גמילה מסמים

אשפוזית גמילה מסמים – להכיר בבעיה ולבקש עזרה

השלב הראשון לעבר החלמה עובר במודעות לבעיה; ההכרה כי מדובר בהתמכרות, וכי היא יוצרת דפוס פעולה וחשיבה בעייתיים. כמו כן, השלב הבא כולל פניה אל מרכז סיוע בגמילה MY GROUP.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…

הימורים

  בימינו קיימים סוגים שונים של הימורים ומהמרים. המהמר המצוי יהיה אותו אדם אשר טובת ההתמכרות שלו תעמוד לנגד עיניו…

בחן את עצמך סמים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…

בחן את עצמך הימורים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…