השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

גמילה מאלכוהול וסמים

פניה אל מרכז גמילה מאלכוהול וסמים הוא בלתי נמנע ואף הכרחי. במילים אחרות, כדי להחזיר את השליטה לחייכם ולחזור אל המסלול הנכון והבריא, עליכם לפקוח עיניים – ולהכיר במצבכם. כך, הצעד הראשון לעבר החלמה והתמודדות עם ההתמכרות יהיה מועיל בהרבה. האם אתם מרגישים תחושת ריגוש וסיפוק כאשר אתם שותים? האם ניסיתם בעבר להספיק לצרוך סמים – ללא הצלחה? מוזמנים לפנות אל מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP. צוות עובדי המרכז ישמשו עבורכם אוזן קשבת, ויבצעו את המיון הדרוש לפני הכניסה למסגרת הרלוונטית עבורכם.

מרכז גמילה מאלכוהול וסמים

ככל שאנו גדלים, נדמה כי הקשיים הולכים ונערמים. החל מאובדן קרוב משפחה, פרידה כואבת מבן או בת זוג, מחלה של אחד מהילדים, סכסוכים בבית הספר או בעבודה לצד היבטים רבים נוספים. לאור כל זאת, לצד נסיבות חיים רבות אחרות, הפניה לגורמים חיצוניים שיקלו על היום-יום שלנו הופכת לקלה וזמינה.

במקביל, חשוב להדגיש כי פיתוח תלות בסמים, אלכוהול, הימורים וכן הלאה יכול להגיע אף עקב נסיבות חברתיות או תורשתיות. כך או כך, ההכרה בחשיבות הגמילה מאלכוהול וסמים איננה נוצרת בקלות. וזאת, כאשר במקרים רבים המכורים מתכחשים למצבם – וממשיכים בדפוס הפעולה הפסול. אין ספק, מנגנון ההכחשה עובד שעות נוספות ומכורים רבים משקרים לעצמם ולסביבתם כי חייהם תחת שליטה.

המציאות היא מורכבת וכואבת בהרבה. בפועל, ההבנה כי אכן מדובר בהתמכרות מגיעה כאשר המכור מגיע לתהום תחתיות – ומביע רצון להיות נקי. כעת, זהו השלב הראשון והמשמעותי לעבר שינוי דפוסי ההתנהגות, שינוי באופן החשיבה ויציאה לחופשי. הכוונה היא לבקשה לעזרה מצוות המומחים של מרכז הגמילה.

גמילה מאלכוהול וסמים

גמילה מאלכוהול וסמים – טיפול וייעוץ פרטני וקבוצתי

החל מטיפול משפחתי וזוגי לשם שיקום היחסים, קבוצות תמיכה למכורים, אימון אישי להגשמה עצמית, טיפול בשיטת 12 הצעדים ועד טיפול בשיטת 12 הצעדים, המענה המרשים של צוות מרכז הסיעו בגמילה MY GROUP יענה על הצרכים שלכם, ויכוון אתכם למסגרת הטיפולית המתקדמת והמותאמת עבורכם. בהצלחה!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…

הימורים

  בימינו קיימים סוגים שונים של הימורים ומהמרים. המהמר המצוי יהיה אותו אדם אשר טובת ההתמכרות שלו תעמוד לנגד עיניו…

בחן את עצמך סמים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…

בחן את עצמך הימורים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…