השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בהתמכרות להימורים

"אם לא תשלח, איך תיקח"? לאחדים זאת עוד פרסומת בערוצים המסחריים בעוד שלאחרים זה משפט שצריך להדליק אצלם נורה אדומה שאומרת שזה השלב בו ללא טיפול להתמכרות בהימורים הם יכולים להפסיד את הכל, הרבה מעבר לכסף. מלבד המכור עצמו אשר כמובן פוגע בעצמו, המשפחה שלו, החברים שלו והמכרים שלו נפגעים לא פחות. ויקפדיה מגדירה את זה בצורה הטובה ביותר: "מערכת החיזוק או מערכת התגמול היא מכלול המבנים והמסלולים העצביים במוח שיוצרים תחושה של עונג בתגובה לגירויים מסוימים". דבר הנכון לא רק להימורים אלא לכל התמכרות באשר היא. הימורים, אלכוהול, סמים, סקס או אפילו קפה, כל דבר אשר מפעיל את תחושת העונג של הבן אדם יכול להיות ממכר ובמקרים רבים אותו האדם יזדקק להתערבות מקצועית על מנת לטפל באותה ההתמכרות.

טיפול בהתמכרות להימורים – מנצחים את הפנטזיה

טיפול בהתמכרות להימורים נועד לאותם אלו אשר בעזרת עוד טופס של צ'אנס, טוטו, לוטו או כרטיס חיש גד מנסים להיאחז בפנטזיה אשר בעזרתה הם יוכלו "לתקן" את המציאות ועל ידי כך גם להתמודד איתה. למהמר הכפייתי אשר כבר נכנס למדרון החלקלק של ההתמכרות, מדרון בו הוא יחצה ככל הנראה את הגבול בין שפיות ועקרונות אנושיים לדמיונו. המחירים יהיו כבדים ויכללו בין היתר ניתוק מהמשפחה והחברים, דיכאונות וחרדות ולעתים אף מחשבות אובדניות.

טיפול בהתמכרות להימורים – אין ייאוש בעולם כלל

אולם, אין לאף אדם לומר נואש! ישנן דרכים לצאת מהמעגל הארור הזה ולתקן ולו במעט את אשר נגרם להם בעקבות ההתמכרות ולעזור להם להשתקם ולעמוד שוב על רגליהם. צוות "מכורים לחיים" של מרכז סיוע בגמילה MY GROUP חי ונושם את התקווה הזאת אותה הוא מעניק למכורים במשך כל יום וכל דקה 24/7. כבר הבטחת לעצמך שיותר אתה לא סומך על מפעל הפיס אבל עוד פעם מצאת את עצמך ממלא עוד טופס של צ'אנס, ווינר או לוטו? אתה מרגיש שזה חזק ממך אבל אתה יודע שעם כיוון מקצועי נכון אתה תוכל לחזור למסלול הנכון? אתם מכירים מישהו שעונה על השאלות הללו? זה הזמן להרים אלינו טלפון והמומחים שלנו יידעו לעזור לכם בצורה דיסקרטית, מקצועית ואמפתית לחזור אל דרך המלך.

 

מכון גמילה מהימורים הינו שלב מכריע ומשמעותי בתהליך ההחלמה של המכורים. במילים אחרות, יותר ויותר אנשים בארץ מפתחים תלות חריפה בהימורים. בין אם מודבר במכונות מזל, משחקי קלפים, משחקים ברחבי האינטרנט מול משתתפים אחרים או שמא מדובר בהימורים מסוגים אחרים, חשוב להבין כי ההמתנה לזכייה הגדולה היא לשווא. בינתיים, המכורים מאבדים כספים רבים, נכנסים לחובות ומאבדים אחיזה עם סביבתם הקרובה. כעת, זהו השלב להכיר בבעיה, לקחת את הצעד הראשון והמשמעותי – ולצעוד לעבר החלמה. כיצד? על ידי פניה אל מרכז הסיעו בגמילה MY GROUP. צוות המומחים של מרכז זה יעניק את הטיפול המקצועי ביותר. מעבר לכך, הם יאבחנו את מצבכם וידעו לכוון אתכם למסגרת המתאימה למצבכם.

טיפול בהתמכרות להימורים

טיפול בהתמכרויות להימורים על ידי אנשי מקצוע

התמכרות היא תחום מורכב, שמאתגר כמעט את כל מי שעוסק בעולם זה – וגם את המטופלים שמתמודדים עם הבעיה בחיי היומיום שלהם. מדובר בבעיית התמכרות להימורים, שהיא יותר מהכול בעיה חברתית ולא בעיה נפשית או רגשית. טיפול בהתמכרות להימורים, בשונה מכל טיפול התמכרות אחר, הוא טיפול שלא דורש גמילה פיזית ואין בו עניין של התערבות כימיקלים בפעילות הגופנית הסדירה. לכן, האלמנט החברתי והאישי הוא אלמנט המפתח בתהליך הטיפול בהתמכרות להימורים, על כל האתגרים שלו. ואכן, מטופלים רבים שהם מתמודדים עם בעיית התמכרות להימורים מתקשים למצוא את נקודת העצירה ולא מצליחים לטפל בבעיה למשך תקופה ארוכה, פשוט כי הם לא מזהים אותה. בעזרת הצוות המיומן של חברת MY GROUP תוכלו לקחת את החיים שלכם בידיים, ולבחור בהחלטות הנכונות עבורכם, בשביל להחזיר את החיים לשליטה ולטפל בבעיה כמו שהיא.

 

טיפול בהתמכרות להימורים – עבודה חברתית ואישית, להקניית הרגלים בריאים

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, טיפול בהתמכרות להימורים הוא נושא חברתי התנהגותי מאוד מובהק. קשה מאוד לקבל ליווי מקצועי בכל מה שנוגע לטיפול בהתמכרויות, אם אתם לא מבינים שמדובר בשינוי באורח החיים שאתם צריכים לבצע. לכן, משפחות רבות של אנשים אשר סובלים מבעיית התמכרות להימורים פונות בשם המכור אל אנשי המקצוע – ומבקשות את עזרתם בדרך ליצירת הזדמנות מושלמת לתחילת התהליך. למן הרגע שבו אתם נכנסים אל תהליך העבודה, עליכם לקחת אחריות ולהבין מהן הדרישות של אנשי הטיפול במוסד בו אתם בחרתם להתאשפז. כמו כן, עליכם להבין מהן הציפיות שלכם מהתהליך ואילו אתגרים צפויים לכם בדרך. ההכנה הנפשית היא חלק בלתי נפרד מהעבודה על תהליך הגמילה, מפני שהיא נותנת לכם נקודות אחיזה ברגעים הכי קשים שיש. לכן, אם אינכם מצליחים להבין איך נראה תהליך הגמילה כולו, חשוב לעצור ולהפנות את השאלות הקשות לאנשי הצוות שאיתם אתם עובדים.

 

טיפול בהתמכרויות להימורים – בחירה אמיצה עם השפעות על כל הסביבה האישית

חשוב שתדעו, אם אתם מחליטים לקחת אחריות על החיים שלכם גם אם ברור לכם שהאתגר הולך להיות קשה, אתם לוקחים את הצעד הראשון לקראת תהליך החלמה מלאה. זוהי נקודת מוצא חשובה מאוד שאיתה אתם יכולים לעבוד בדרך להחלמה, עם אנשי המקצוע המיומנים של חברת MY GROUP. בעזרת שיתוף הפעולה שלכם, נוכל לתת לכם כלים לחיים בוגרים בריאים ואחראים יותר.

 

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

טיפול בהתמכרות לסמים

טיפול בהתמכרות לסמים – גורמים להצלחה אם במשך שנים ארוכות, אנשים שהתמודדו עם בעיות התמכרות לסמים נחשבו אנשים שלא הצליחו…

מכון גמילה מהימורים

מכון גמילה מהימורים: להחזיר את אורח החיים לנתיב הנכון נסיבות החיים מובילות רבים מאתנו לתחושת תסכול, חרדה ובמקרים רבים אף…

גמילה מסמים קשים

גמילה מסמים קשים הינו תהליך מורכב. בנקודה זאת כבר אין להאשים את האדם המכור, לבטל את האגו ולהבין שגורם חיצוני…

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…