השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

טיפול בהתמכרות להימורים

"אם לא תשלח, איך תיקח"? לאחדים זאת עוד פרסומת בערוצים המסחריים בעוד שלאחרים זה משפט שצריך להדליק אצלם נורה אדומה שאומרת שזה השלב בו ללא טיפול להתמכרות בהימורים הם יכולים להפסיד את הכל, הרבה מעבר לכסף. מלבד המכור עצמו אשר כמובן פוגע בעצמו, המשפחה שלו, החברים שלו והמכרים שלו נפגעים לא פחות. ויקפדיה מגדירה את זה בצורה הטובה ביותר: "מערכת החיזוק או מערכת התגמול היא מכלול המבנים והמסלולים העצביים במוח שיוצרים תחושה של עונג בתגובה לגירויים מסוימים". דבר הנכון לא רק להימורים אלא לכל התמכרות באשר היא. הימורים, אלכוהול, סמים, סקס או אפילו קפה, כל דבר אשר מפעיל את תחושת העונג של הבן אדם יכול להיות ממכר ובמקרים רבים אותו האדם יזדקק להתערבות מקצועית על מנת לטפל באותה ההתמכרות.

טיפול בהתמכרות להימורים – מנצחים את הפנטזיה

טיפול בהתמכרות להימורים נועד לאותם אלו אשר בעזרת עוד טופס של צ'אנס, טוטו, לוטו או כרטיס חיש גד מנסים להיאחז בפנטזיה אשר בעזרתה הם יוכלו "לתקן" את המציאות ועל ידי כך גם להתמודד איתה. למהמר הכפייתי אשר כבר נכנס למדרון החלקלק של ההתמכרות, מדרון בו הוא יחצה ככל הנראה את הגבול בין שפיות ועקרונות אנושיים לדמיונו. המחירים יהיו כבדים ויכללו בין היתר ניתוק מהמשפחה והחברים, דיכאונות וחרדות ולעתים אף מחשבות אובדניות.

טיפול בהתמכרות להימורים – אין ייאוש בעולם כלל

אולם, אין לאף אדם לומר נואש! ישנן דרכים לצאת מהמעגל הארור הזה ולתקן ולו במעט את אשר נגרם להם בעקבות ההתמכרות ולעזור להם להשתקם ולעמוד שוב על רגליהם. צוות "מכורים לחיים" של מרכז סיוע בגמילה MY GROUP חי ונושם את התקווה הזאת אותה הוא מעניק למכורים במשך כל יום וכל דקה 24/7. כבר הבטחת לעצמך שיותר אתה לא סומך על מפעל הפיס אבל עוד פעם מצאת את עצמך ממלא עוד טופס של צ'אנס, ווינר או לוטו? אתה מרגיש שזה חזק ממך אבל אתה יודע שעם כיוון מקצועי נכון אתה תוכל לחזור למסלול הנכון? אתם מכירים מישהו שעונה על השאלות הללו? זה הזמן להרים אלינו טלפון והמומחים שלנו יידעו לעזור לכם בצורה דיסקרטית, מקצועית ואמפתית לחזור אל דרך המלך.

 

מכון גמילה מהימורים הינו שלב מכריע ומשמעותי בתהליך ההחלמה של המכורים. במילים אחרות, יותר ויותר אנשים בארץ מפתחים תלות חריפה בהימורים. בין אם מודבר במכונות מזל, משחקי קלפים, משחקים ברחבי האינטרנט מול משתתפים אחרים או שמא מדובר בהימורים מסוגים אחרים, חשוב להבין כי ההמתנה לזכייה הגדולה היא לשווא. בינתיים, המכורים מאבדים כספים רבים, נכנסים לחובות ומאבדים אחיזה עם סביבתם הקרובה. כעת, זהו השלב להכיר בבעיה, לקחת את הצעד הראשון והמשמעותי – ולצעוד לעבר החלמה. כיצד? על ידי פניה אל מרכז הסיעו בגמילה MY GROUP. צוות המומחים של מרכז זה יעניק את הטיפול המקצועי ביותר. מעבר לכך, הם יאבחנו את מצבכם וידעו לכוון אתכם למסגרת המתאימה למצבכם.

מכון גמילה מהימורים

מכון גמילה מהימורים: להחזיר את אורח החיים לנתיב הנכון

נסיבות החיים מובילות רבים מאתנו לתחושת תסכול, חרדה ובמקרים רבים אף לדיכאון. החל מאובדן הורה, פרידה מבן או בת זוג, אובדן עבודה או שמא מדובר בקשיים מסוגים אחרים, חלקנו נרגיש תסכול רב ונחפש אחר דרכים מגוונות לברוח מעט מתחושה זו. בשלב מכריע ופגיע זה, נדמה כי ההתמכרות להימורים הופכת למהירה והרסנית. אכן, זה יכול להתחיל ממשחק קלפים תמים עם החברים. במהרה, אנו מבלים שעות ארוכות ביום ובלילה, בוהים אל מול מסך המחשב – ומחפשים אחר הריגוש הבא.

אמנם, בשלביה הראשונים של ההתמכרות נחווה מה שמוכר בתור תחושה "היי". אך ככל שחולף הזמן, המכורים הכפייתיים ירצו לשחזר תחושה זו – כאשר תחושת הסיפוק תרים את הרף גבוה יותר ויותר. כך או כך, מדובר במסלול הבטוח לעבר חיים ריקניים; חיים בהם האהבה של המשפחה וההערכה של החברים כלפינו הולכת ומתמוססת.

כעת, כאשר המכורים חווים את קריסת המציאות הקודמת, המוכרת והיציבה, מגיע השלב הנכון הבא: מכון גמילה מהימורים.

מכון גמילה מהימורים – לבחון את מצבכם הנוכחי

ניסיתם להפסיק להמר – אך ללא הצלחה? סכומי ההימורים שלכם הולכים ועולים? חשים מצוקה וחוסר אונים? אם התשובה על שאלות אלו היא "כן", כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP. בהצלחה!

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…

הימורים

  בימינו קיימים סוגים שונים של הימורים ומהמרים. המהמר המצוי יהיה אותו אדם אשר טובת ההתמכרות שלו תעמוד לנגד עיניו…

בחן את עצמך סמים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…

בחן את עצמך הימורים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…