השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טיפול בהתמכרות לסמים

טיפול בהתמכרות לסמים – גורמים להצלחה

אם במשך שנים ארוכות, אנשים שהתמודדו עם בעיות התמכרות לסמים נחשבו אנשים שלא הצליחו להתמודד עם אתגרי החיים, השנים האחרונות הביאו שינוי בתפיסת העולם של אנשי המחקר והמדע. נכון להיום, ישנה תמיכה רחבה בקרב הקהילה המחקרית, אשר טוענת כי במקרים רבים בעיות התמכרות לסמים ואלכוהול הן בעיות שקשה לצפות – והן תלויות גם בגורמים ביולוגים וגנטיים רבים. בדיוק מסיבה זו, גם התפיסה בכל מה שנוגע לאופן טיפול בהתמכרויות לסמים הולכת ומשתנה, ויש מי שמבקש ליצור מערכות שלמות שיכולות לטפל ביעילות גדולה הרבה יותר במטופלים מקבוצות אוכלוסייה שונות. על בסיס הידע המקצועי המתקדם ביותר בעולם הטיפול, ועל בסיס שנות ניסיון רבות בתחום הטיפול בהתמכרויות בכלל, כמו גם טיפול בהתמכרות לסמים בפרט, הצוות המקצועי והמיומן של MY GROUP נותן כיום את הטיפול המתקדם ביותר. צוות זה נחשב לקבוצת מטפלים מיומנת ומנוסה במיוחד. כך שאתם לא צריכים לחשוש, במקרה שבו יש לכם צורך לקבל סיוע של אנשי מקצוע לטיפול בהתמכרויות.

 

טיפול בהתמכרות לסמים רק על ידי מקצוענים

היתרון של אנשים אשר מבקשים לקבל טיפול בהתמכרויות לסמים מוסדות מוכרים וגדולים, הוא קודם כל העיקרון המקצועי. בעבודה עם רופאים מיומנים, אחיות מנוסות ואנשי טיפול נפשי בעלי ניסיון רב שנים בעולם ההתמכרויות, יש לכם בתור מטופלים ביטחון רב יותר ביכולות הטיפול ואתם נכונים להשקיע משאבים רבים יותר על מנת לשפר את המצב הבריאותי שלכם. כמובן שהדרך יכולה להיות מאוד קשה ומורכבת, במיוחד אם אתם סובלים מהתמכרות קשה. אבל העובדה שעומדים לצידכם אנשים שבטוחים בעצמם ויודעים איך להתמודד גם עם האתגרים הכי קשים שיש, יכולה להיות נחמה קטנה וחשובה במיוחד. דווקא ברגעים הכי קשים של הטיפול, כאשר אתם לא רואים את הסוף וקשה לכם להבין את הסיבה שבגללה אתם רוצים לעבור טיפול בהתמכרות לסמים, אנשי מקצוע מנוסים יתנו לכם את כל הסיבות לחיות ולהיאבק על איכות החיים שלכם. עבודה משותפת, גם במשימה כל כך אישית וחשובה, היא כלי מנצח שאתם רוצים לעשות בו שימוש.

 

טיפול בהתמכרות לסמים

עבודה על התמכרות לסמים במרכז MY GROUP

הצוות המקצועי של חברת  MY GROUP מלווה בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אשר מתמודדים עם בעיית התמכרות לסמים, ורוצים לקבל תמיכה מקצועית ודיסקרטית. אנו יודעים לתת כתף, לתמוך וללוות ברגעים הכי קשים ומורכבים בחיים. הכול, כדי לאפשר לכל אדם לקחת אחריות על גורלו.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

טיפול בהתמכרות לסמים

טיפול בהתמכרות לסמים – גורמים להצלחה אם במשך שנים ארוכות, אנשים שהתמודדו עם בעיות התמכרות לסמים נחשבו אנשים שלא הצליחו…

מכון גמילה מהימורים

מכון גמילה מהימורים: להחזיר את אורח החיים לנתיב הנכון נסיבות החיים מובילות רבים מאתנו לתחושת תסכול, חרדה ובמקרים רבים אף…

גמילה מסמים קשים

גמילה מסמים קשים הינו תהליך מורכב. בנקודה זאת כבר אין להאשים את האדם המכור, לבטל את האגו ולהבין שגורם חיצוני…

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…