השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

טיפול בנוער בסיכון

בזכות טיפול בנוער בסיכון ניתן יהיה להחזיר את החיים לנתיב הנכון והחיובי. לאורך השנים האחרונות, יותר ויותר בני נוער חווים קשיים ואתגרים; מורכבות כזו או אחרת המובילה אותם לפתח דפוס פעולה שגוי, רעיל והרסני. בין אם מדובר בשימוש בסמים קלים, שתיית אלכוהול עד כדי אובדן הכרה ובין אם מדובר בפיתוח תלות בחומרים חיצוניים אחרים, הפרעות קיצוניות בהתנהגות – ההשלכות לכך הן הרסניות. עם זאת, כדי להכיר בבעיה ולבצע את הצעד הראשון לעבר החלמה יש לפנות אל מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP. מרכז זה נוסד ומנוהל על ידי מתי סמיונוב, מומחה בתחום השיקום והגמילה.

טיפול בנוער בסיכון: להתמודד עם המציאות המורכבת בהצלחה

גיל ההתבגרות מביע עמו יתרונות רבים. הרי זהו השלב בו אנו מתחילים להרגיש כמו "גדולים", לגלות מידע חדש – ולעצב את העולם שלנו בהתאם לכך. עם זאת, לצד הגילויים המרעישים והמסעירים, חשוב להדגיש כי חתך אוכלוסייה זה, הנע הדרך כלל בין הגילאים 12-18, עדיין זוכה לפריבילגיות של הילדות – ואין זו הפתעה. הרי המוח של בני הנוער עדיין לא התפתח במלואו.

כך, לאור השינויים הפיזיים וההורמונליים, לצד גיבוש הזהות העצמית, נדמה כי שלב זה יכול להוביל לכדי התנסויות בעלות השלכות הרסניות. כמו כן, ובמקביל לכך, נדמה כי רבים מהם מתמודדים עם מצב משפחתי מורכב, חשיפה להזנחה ולסביבה עבריינית וכן הלאה. היבטים אלו, ללא ספק, לשאת בהשלכות רבות: החל מהתמכרויות לגורמים חיצוניים, היעדרות ממושכת מהבית, נשירה מהלימודים ועד התנהגות מדאיגה אחרת.

כך או כך, כדי לטפל בדפוס ההתנהגות כמו גם בתסמינים ובנסיבות שהובילו למצב זה מלכתחילה, יש להתעניין בכל הנוגע אל טיפול בנוער בסיכון; בין אם מדובר בטיפול רגשי, משפחתי או אחר.

טיפול בנוער בסיכון

טיפול בנוער בסיכון – מענה מקצועי, מכיל ורגיש

בשנים האחרונות, בני נוער רבים מוצאים את עצמם במצוקה חמורה; איכות חיים עגומה הבאה לידי ביטוי בהתקפי זעם, התחברות לאלמנטים שליליים, התמכרות לחומרים אסורים וכן הלאה. עם זאת, כדי לקבל את המענה המקצועי על כך, מומלץ לקחת את הצעד הראשון וליצור קשר עם מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…

הימורים

  בימינו קיימים סוגים שונים של הימורים ומהמרים. המהמר המצוי יהיה אותו אדם אשר טובת ההתמכרות שלו תעמוד לנגד עיניו…

בחן את עצמך סמים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…

בחן את עצמך הימורים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…