השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

משפחות של מכורים

ההתמודדות עם ההתמכרות הינה אתגר; קושי עמו מתמודדים המכורים, אך לא רק. למעשה, גם משפחות של מכורים נשאבות לכדי המציאות החדשה והמורכבת – ונאבקות לשבור את מעגל הקסמים החולני. אין ספק, התמכרות של קרוב משפחה מובילה לכדי תחושת חוסר וודאות גבוהה, פחד כמו גם רגשות אשמה והאשמה עצמית. האם יש לנו חלק בהתמכרות של ההורה או של האח? וכיצד אנו יכולים לסייע להם לצאת מכך ולחזור לתלם? כדי לקבל את התשובות על שאלות אלו ואחרות, אתם מוזמנים לפנות אל מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP. מרכז גמילה זה נוסד על ידי מתי סמיונוב, המחזיק בעבר מרשים ומקיף בתחום ההתמכרויות – והכשיר צוות מדריכים רב במסגרת עיסוק זה.

משפחות של מכורים – להתרכז בסובבים של המכור

נסיבות החיים מובילות רבים מאתנו לכדי מצב של התמכרות. בין אם מדובר בתלות רגשית ופיזית בסמים קלים, סמים קשים, הימורים או שמא מדובר באלכוהול, מדובר ברצון בלתי נשלט לברוח לעבר מחוזות אחרים; מקום בו נתמודד פחות ופחות עם המציאות – על קשייה ואתגריה הרבים.

עם זאת, אין אנו היחידים הנופלים במדרון החלקלק לעבר ההתמכרות ומתמודדים עם השלכותיה. למעשה, גם קרובי משפחתנו סובלים ממצב זה – ומתקשים לראות אותנו מתענים וסובלים כל כך. אין ספק, מחקרים וטיפולים רבים מתרכזים במכורים ובתנאים השונים שהובילו אותם לכדי פיתוח התלות בגורמים חיצוניים וממכרים.

עם זאת, חשוב לדון גם במשפחות של מכורים; האנשים הקרובים ביותר המביטים המומים ביקר להם ביותר – ותוהים כיצד ניתן לסייע לו. בין אם מדובר במצבי רוח קיצוניים, כניסה לחובות כספיים גבוהים וכן הלאה – אין צורך לשתף פעולה עם מצב זה. למעשה, יש להבין כי בכדי לשבור את מעגל הקסמים הידוע לשמצה – יש לזהות את סימני ההתמכרות ולהסתייע בייעוץ מקצועי.

 

משפחות של מכורים

משפחות של מכורים – לקבל את המענה והתמיכה המקצועיים ביותר

קרובי משפחה של מכורים מתמודדים עם ההשלכות של מצב מאתגר זה; התמודדות המובילה לכדי תחושת אשמה, בושה, בכי והתקפי זעף רבים. עם זאת, אין זה אומר שצריך להתמודד עם מציאות זו לבד, להיפך. כעת, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם מרכז סיוע בגמילה MY GROUP, אותו ייסד ומנהל מתי סמיונוב.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…

הימורים

  בימינו קיימים סוגים שונים של הימורים ומהמרים. המהמר המצוי יהיה אותו אדם אשר טובת ההתמכרות שלו תעמוד לנגד עיניו…

בחן את עצמך סמים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…

בחן את עצמך הימורים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…