גמילה מסמים בבית | מיי גרופ

כדורי שינה

כדורי שינה

בונדורמין , סטילנוקס, אמביאן ,נוקטורנו, אימובן

בונדורמין, סטילנוקס ועודבונדורמין  – וברוטיזולם־טבע. ברוטיזולם שייכת למשפחת הבנזודיאזפינים שלה תכונות מיוחדות המחייבות זהירות רבה בשימוש. היא תרופה השייכת לתרופות שינה הניתנות על ידי רופא משפחה או פסיכיאטר או יועץ שינה. תרופה זו יכולה לפתח התמכרות אם לא נוהגים בה בזהירות רבה… הבונדורמין, סטילנוקס ועוד.הבונדורמין, סטילנוקס ועוד.. ממשפחת  כדורי שינה (מדכאים). כיום משתמשים בו אנשים מכלל האוכלוסיה. אנשים שמתמכרים לבונדורמין, סטילנוקס ועוד… זה לא במקרה אלה בגלל התחושה שהבונדורמין, סטילנוקס ועוד נותן להם ביכולתו של הכדור הזה לפתח תלות פיזית מאוד גדולה והגמילה ממנו מאוד קשה. התחושה כתוצאה משימוש בבונדורמין, סטילנוקס ועוד ממכרת מאוד ומערפלת את החושים.השימוש בבונדורמין, סטילנוקס ועוד…

בצריעה מופרזת מסוכן מאוד ועלול להביא להפרעות בקצב הלב, התקף לב ואף דם לב ומוות. כמו כן ישנם תופעות אחרות שיכולות להופיע בקרב נוטלי הבונדורמין, סטילנוקס ועוד כגון ירידה בלחץ דם מסכנת חיים ועוד. כתרופה משככת כאבים, שימוש ממושך כרוך בסיכון גבוה לתלות שעלולה להוביל לשימוש לרעה ולנזק ארוך טווח. כאשר נלקח במינונים גבוהים, או בשילוב עם חומרים אחרים כמו אלכוהול, משככי כאבים חזקים כמו  יכול לגרום לדיכוי נשימתי או אפילו למוות.

מכורים לבונדורמין, סטילנוקס ועוד יגיעו לטיפול רק אחרי שהמשפחה תלחץ עליהם או שהם יסתבכו עם החוק אלה בדרך כלל יהיו זרזים לטיפול וגמילה. גמילה מבונדורמין, סטילנוקס ועוד מורכבת אך אפשרית בתנאי שהמכור מעוניין לקבל עזרה להיגמל מהבונדורמין, סטילנוקס ועוד. זה לוקח זמן עד שהמכור מגיע למקום הזה ומבקש עזרה. מכורים לבונדורמין, סטילנוקס ועוד סובלים מהכחשה מאוד גדולה ניפוץ ההכחשה בנוגע לשימוש בבונדורמין, סטילנוקס ועוד שלב זה לעיתים לוקח שנים ארוכות. מכורים בדרך כלל מחפשים מזור לסבל ולמצוקה שלהם השימוש בבונדורמין, סטילנוקס ועוד נותן להם מענה לבעיות ריגשיות כגון, לחץ, חרדה, מתח, דיכאון ועוד. הבונדורמין, סטילנוקס ועוד גורם לאדם לברוח מעצמו ומהבעיות שלו אך עם הזמן הוא הופך לנטל כבד מאוד.

השלכות על המשפחה והסביבה

בונדורמין, סטילנוקס ועוד היא תרופה שניתן לקנות אותה בבית מרקחת ודורש התעסקות בלהשיג את המרשם, התעסקות להביא את הבונדורמין, סטילנוקס ועוד, התעסקות להשתמש בבונדורמין, סטילנוקס ועוד. כל זה דורש המון זמן ואנרגיה מהמכור וכשהוא מקדיש את רוב זמנו לצרוך את הסם, הוא נעדר מהחיים האמיתיים כי הוא בתוך הבועה שעוטפת אותו. המשפחה במקרים כאלו נדחקת הצידה, תשלומים שוטפים לא משולמים כי הכסף הולך לסמים. הבונדורמין,סטילנוקס ועוד לוקח למכור את כל ממונו ואת בריאותו. המשפחה היא הראשונה שנפגעת במצבים כאלו. לכן המשפחה צריכה לזהות אם הקרוב שלהם מנוהל על ידי משהו. משפחות רבות פוחדות להתעמת עם עם היקיר לשהם שמה הוא יתעצבן או יכעס, לכן המשפחות צריכות להיות חזקות ולהעמיד את המכור על מקומות ולעמת אותו עם האמת של מה שהם רואים.

הימנעות תביא רק אסון וסבל. אם כל הקושי חייבים להפעיל לחץ על המכור כי אחרת הוא ישאר שנים תקוע איפה שהוא נמצא, למכורים אין את הכח לצאת ממעגל הסמים לבד הם חייבים את הדחיפה מהקרובים. מצד אחד דחיפה ודרישה ומצד שני חיבוק ואמונה כי הוא יכול להשתנות.מכורים יודעים לסחוט את המשפחות שלהם יותר טוב מגובי חובות הם אלופים בחיטה ריגשית ולייצר דרמות על מנת שהמשפחה לא תנטוש אותם ובכך בעצם ממשיכים להישתמש. המשפחה צריכה להיות חזקה מאוד בעמידה מול המכור כי ינסה בכל דרך אפשרית לסבן אותם ולסובב להם את הראש רק שיוכל להשתמש ולחיות את אורך חייו ההרסניים. גבולות זה הדבר הכי חשוב על מנת לעזור למכור להחלים בלי גבולות השינוי לא יהיה אפשרי.

זיהוי השימוש בבונדורמין, סטילנוקס ועוד

בונדורמין,סטילנוקס ועוד הוא סם חמקמק, אנשים שלא מבינים בתסמינים וסימנים לא ידעו לזהות מהר אם האדם שעומד מולם הוא משתמש בבונדורמין, סטילנוקס ועוד או לא. אך המכור אם הזמן מסגיר את עצמו בהתנהגותו. הוא נעדר ממפגשים משפחתיים, הוא מסתובב הרבה בחוץ,הוא מסתרר ומסתגר הרבה, הוא מוציא כספים ללא אבחנה, עישונים מוגדלים מאוד, תשישות, הירדמות, צלילות, הוא משקר בלי סוף ומצדיק את זה בסיפורים ואגדות. זיהוי מוקדם יכול למנוע הרבה נזקים לכן אם עולה חשש הרימו טלפון בלי להסס.

דרכי טיפול וגמילה מבונדורמין, סטילנוקס ועוד

בונדורמין,סטילנוקס ועוד לכשעצמו הוא אחד מיני מאות סמים הקיימים בעולם,הטיפול במכור לבונדורמין, סטילנוקס ועוד הוא מורכב משני שלבים מרכזיים.

  1. גמילה פיסית בליווי רפואי ובעמצאות טיפול תרופתי על מנת להקל על התסמינים.
  2. טיפול רגשי ונפשי (פסילוגי) באמצעות קבוצות ושיחות פסיכוטרפוייטיות.
  3. טיפול התנהגותי, שינוי אורך חיים למידה של הרגלי חיים.
  4. השתלבות בהדרגה בחיי קהילה ומשפחה אחרי תהליך טיפולי במסגרת.

יש נטייה לחשוב שהתנקות בלבד מביאה עימה תוצאות, אך לא כך הדבר. להתנקות מבונדורמין, סטילנוקס ועוד זה רק החלק הראשוני בתהליך. אין ערבוה לניקיון. על מנת להבטיח דרך חיים נקייה וממושכת על המכור לעבור טיפול אינטנסיבי בתוך מסגרת כאשר הוא מנותק מהגירויים החיצוניים וממוקד בהחלמה.

אצלנו תמצאו אוזן קשבת והכוונה מקצועית. נדאג להעביר את הגמילה בצורה דיסקרטית ואישית.

אנחנו כאן בשבילכם לכל שאלה.