השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

קבוצות תמיכה למכורים

קבוצות תמיכה למכורים מציעות אוזן קשבת והבעת אמפתיה. למעשה, מדובר באחד ההיבטים הטיפוליים המשמעותיים ביותר בתהליך הגמילה מההתמכרות והשיקום. כמות שתיית האלכוהול שלכם הולכת וגוברת בתקופה האחרונה? מנסים להפסיק את השימוש בסמים אך מתקשים בכך? ניסיתם להפסיק להמר אך חשתם עצבות או עצבנות יתר? אם התשובה על שאלות אלו היא חיובית, כל שעליכם לעשות כעת הוא ליצור קשר עם מרכז הסיוע בגמילה MY GROUP. מרכז זה, אותו ייסד מתי סמיונוב, מסייע בעת תהליכי הגמילה והשיקום מההתמכרויות, מאבחן ואף מכוון למקומות ולמטפלים הרלוונטיים למצבכם.

קבוצות תמיכה למכורים – לקבל אוזן קשבת

מרביתנו מנהלים שגרת חיים יום-יומית חברתית – הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה האישית. החל מהעבודה בבוקר, ביקור אצל קרובי משפחה ועד הבילוי עם החברים בערב – מדובר בימים ארוכים ועמוסים לטוב ולרע. במקביל, עולות מחשבות ורגשות מגוונים; תחושות הגורמות לנו למועקה. בין אם מדובר בלחץ בלתי פוסק מהקולגות בעבודה, סכסוכים עם ההורים או שמא מדובר במריבות עם הילדים או החברים – הרצון לברוח מכך ולא להתמודד עם המציאות מובילים אותנו לכדי יצירת דפוסי פעולה הרסניים.

בין אם מדובר בהתמכרות לסמים, הימורים או אלכוהול, כאשר ההכחשה חולפת ואתם מכירים בבעיה שלכם, זהו השלב לפנות אל מרכז גמילה ולהתעניין בהיבט הבא: קבוצות תמיכה למכורים. במילים אחרות, ולצד הגמילה הפיזית מההתמכרות, על צוות העובדים של המרכז להציע למטופלים גם מענה רגשי ונפשי. כך, ניתן יהיה לספק כלים משמעותיים – לצורך שיקום יעיל וארוך טווח.

במקביל לקבוצות התמיכה הפרטניות והקבוצתיות, מרכז הגמילה My Group מציע גם טיפול בשיטת ה-NLP, טיפול בשיטת 12 הצעדים כמו גם מתן הרצאות מרתקות בתחום ההתמכרות – והתגברות עליה תוך חישוב מסלול מחדש.

 

קבוצות תמיכה למכורים

קבוצות תמיכה למכורים – לחשב מחדש את המסלול

קבוצת תמיכה למכורים מציעה סביבה מוגנת, אוהדת ומכוונת; סביבה בה המשתתפים זוכים להביע את רגשותיהם מבלי לקבל מענה שיפוטי. כך, הם מצליחים להעלות את תחושת הערך העצמי שלהם ולפנות למסלול בריא בהרבה. כדי שגם אתם תוכלו להסתייע בכך, יש לפנות אל מרכז סיוע בגמילה MY GROUP.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

טיפולים נוספים

סמים קלים נייס גאי

  בשנים האחרונות קיימת תופעה חמורה מאוד . התמכרות ל"נייס גאי". צעירים רבים נוהרים לפיצוציות כדי לקנות את הסם הממכר…

הימורים

  בימינו קיימים סוגים שונים של הימורים ומהמרים. המהמר המצוי יהיה אותו אדם אשר טובת ההתמכרות שלו תעמוד לנגד עיניו…

בחן את עצמך סמים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…

בחן את עצמך הימורים

הטקס רשום בלשון זכר מטעמי נוחות אך ההתייחסות לנשים וגברים כאחד עמכן הסליחה. האם אני חווה ריגוש  וסיפוק כאשר אני…